Week in Tech (16-22 نوامبر ، 2020): اپل هزینه های فروشگاه App را کاهش می دهد ، Oppo تلفن قابل شارژ و موارد دیگر را نشان می دهد

توسط: Tech Desk | دهلی نو |

به روز شده: 22 نوامبر 2020 ، 1:33:11 بعد از ظهر

ps5 ، تاریخ فروش ps5 در هند ، تلفن همراه oppo ، هزینه توسعه دهنده apple cuts ، اخبار فناوریاپل هزینه App Store را برای توسعه دهندگانی که سالانه بیش از 1 میلیون دلار درآمد از برنامه های خود دارند ، به 15 درصد از 30 درصد کاهش داده است. (اعتبار تصویر: بلومبرگ)

این یک هفته نسبتاً شلوغ در دنیای فناوری بود ، به خصوص برای اپل و سونی. اپل با کاهش هزینه کمیسیون App Store خود برای توسعه دهندگان کوچک ، مورد توجه مردم قرار گرفت ، اقدامی که باعث بهبود وجهه عمومی این شرکت در حالی می شود که غول فناوری با نبردهای ضد انحصار روبرو است. این هفته ، مورد انتظار پلی استیشن 5 سونی در چندین کشور از جمله انگلیس به فروش رسید. با این حال ، سونی هنوز تاریخ انتشار کنسول نسل بعدی برای بازار هند را اعلام نکرده است. اما فقط سونی نیست که با مشکلات عرضه PS5 روبرو است ، مایکروسافت هشدار داده است که کمبود Xbox Series X و S ممکن است تا آوریل ادامه داشته باشد زیرا عرضه با تقاضا روبرو می شود. با آخرین اخبار ما در مورد هر یک از این داستان ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=EnjBvNa3wsI

اپل هزینه های فروشگاه App را برای توسعه دهندگان کوچک به نصف کاهش می دهد

در اوایل هفته جاری ، اپل اعلام کرد که با کاهش هزینه از 30 درصد به 15 درصد برای کسانی که کمتر از 1 میلیون دلار در سال درآمد دارند ، به توسعه دهندگان کوچک تخفیف زیادی می دهد. اپل 30 درصد حق کمیسیون از توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه هایشان در App Store باشد ، دریافت می کند. هزینه ها و قوانین App Store اپل مورد انتقاد شرکت های بزرگ بزرگی مانند Epic ، Spotify و Epic و همچنین توسعه دهندگان کوچکتر قرار گرفته است. اپل گفت که برنامه جدید از اول ژانویه آغاز می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=cAEs3hI1f2w

Sony PS5 اکنون به جز هند در سراسر جهان در دسترس است

پس از ماه ها انتظار ، پلی استیشن 5 سونی در بازارهای بزرگ به جز بازار هند به فروش رسید. دلیل: مشخص نیست که چرا سونی عرضه PS5 را در هند به تأخیر می اندازد. این کنسول در بازارهایی مانند ایالات متحده بسیار مورد تقاضا بوده است و این شاید دلیل عدم آمادگی سونی برای راه اندازی PS5 در هند باشد. با این حال ، بر خلاف سونی ، مایکروسافت با وجود واحدهای محدودی که برای هند اختصاص داده است ، توانسته Xbox S X / S را راه اندازی کند. PS5 برای نسخه دیجیتال با 39990 روپیه شروع می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=W7QgPI0hX1Q

اوپو مفهوم تلفن قابل چرخش را نشان می دهد

در یک اعلامیه غافلگیرانه ، اوپو در اوایل این هفته مفهوم تلفن قابل چرخش به نام Oppo X 2021. به جای یک صفحه نمایش تاشو ، تلفن قابل انعطاف کاملاً متفاوت اوپو از یک “صفحه نمایش OLED به طور مداوم متغیر” استفاده می کند که تغییر اندازه می دهد و به یک تبلت تبدیل می شود. هنوز آماده فروش نیست – به همین دلیل است که Oppo مشخصات ، قیمت یا تاریخ عرضه را اعلام نکرده است. این بیشتر یک نمایش فناوری است تا یک تلفن که آماده فروش است.

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار فناوری ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© IE Online Media Services Pvt Ltd

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>