با چاپ مقاله چقدر کسری خدمت میگیریم؟


کسری خدمت مهم چاپ مقاله ، اساسی چاپ مقاله چه میزان کسری خدمت میگیریم؟ معمولاً سربازها برای آنکه بخواهند از مزایای کسر سرویس سربازی استعمال کنند، حتمی می باشد که طرح آیتم نظرشان را معرفی نمایند و مورد انتخاب قرار بگیرند و منتظر قبولی طرح بمانند. اما در مورد طرح چاپ مقاله به جهت کسری سرویس دیگر نیازی به انتخاب پیش از معرفی طرح نیست. اما این طرح ویژگی‌های دیگری نیز داراست از جمله:

 1. گزینش نشدن سرباز قبل از معرفی طرح
 2. عدم نیاز به دفاع از چاپ مقاله
 3. داشتن هزینه کمتر برای چاپ مقاله نسبت به بقیه پروژه‌های علمی
 4. کوتاه بودن زمان مقاله نسبت به سایر پروژه‌های علمی
 5. کوتاه بودن فرآیند اداری وصال به جواز کسر خدمت سربازی

موسساتی نیز در زمینه خدمات چاپ نوشته عمل دارا هستند که برای دانشجویان و اساتیدی که قصد دارا‌هستند از نحوه تألیف مکتوب کسر خدمت سربازی اخذ کنند، زمینه چاپ و نشر نوشته را آماده می‌کنند. همین موسسات کلیدی داشتن تجربه مضاعف در فرمان چاپ نوشته علمی پژوهشی و چاپ نوشته isi، کمک زیادی از لحاظ مشاوره، تعیین مدل کار تحقیقاتی، انجام فرایند قبل و آن گاه از چاپ مقاله انجام می دهند. به جهت راهنمایی و داده ها اکثر می توانید اهمیت موسسه چاپ نوشته هدف ریسرچ تماس حاصل نمایید.

مراحل اخذ کسری خدمت سربازی از طریق چاپ مقاله

اگر می‌خواهید از طریق چاپ مقاله عصر خدمت سربازیتان را کمتر بدهید اولاً باید به بضاعت خویش برای نوشتن، اطمینان داشته باشید. ثانیاً می بایست به مرکز ها و سازمان‌های مورد تایید سازمان نظام وظیفه که پروژه‌های مختلفی در زمینه‌های تخصصی مختلف را به جهت همین منظور ارائه می‌دهند؛ مراجعه کرده و پروژه‌ای را انتخاب کنید. اعتنا نمایید که چنانچه بخواهید از مدت بیشتری کسری سرویس بهره‌مند شوید، می‌توانید دو پروژه چاپ کتاب و نوشته به طور هم‌زمان تعیین کرده و دستکم به مدت هشت ماه از ارتفاع زمان سربازی خود بکاهید. برای دریافت این کسر سرویس روند تحت را انجام دهید.

 • اخذ نامه مربوط به کسر خدمت سربازی از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح
 • ارائه عنوان کتاب یا این که نوشته به سازمان یا مرکز نظامی منتخب
 • اخذ طومار تاییدیه از سازمان یا مرکز نظامی
 • اخذ نامه عدم نیاز از سازمان یا مرکز نظامی در صورت عدم پذیرش مکتوب یا این که مقاله، و مراجع به سازمانی دیگر
 • دریافت کسر سرویس سربازی به شکل توافقی و پس از شعف و مشورت درجه نظامی
 • تقاضای بازسازی لحاظ در صورت قابل اعتنا نبودن مدت کسر خدمت

خبر خوبی که باید به اطلاع مشمولین عزیز رساند این که این روز ها خیلی از مواقعی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم را می‌توان سوای مراجعه حضوری و صرفا از طریق تلفن و آدرس اینترنتی انجام داد. حتی اخذ پوشه مقاله.

چطور از یک سازمان یا مرکز نظامی پروژه بگیریم؟

اگر متقاضی طرح کسر سرویس سربازی می باشید بایستی توجه داشته باشید که ضروری نمی باشد برای تایید طرحتان حتماً به سازمانها و مراکز نظامی گوناگون مراجعه کنید. در آغاز از طریق آدرس اینترنتی و مکاتبه پروژه را انتخاب نمایید و فقط هنگامی که از طرف سازمان به حضور شما نیاز بود مراجعه حضوری داشته باشید. نکته دیگری که می بایست مد حیث داشته باشید این که تا وقتی که از تایید پروژه خویش مطمئن نشدید آغاز به تایپ کردن نکنید، چون درصورتیکه آن فعالیت را تایید نکنند کلی انرژی و زمانه شما به هدر رفته است. بعد از آن از تایید، فرایند کامل شدن پرونده و ارسال مدارک را انجام داده و اساسی تحویل نامه تاییدیه به بنیاد نخبگان، پروژه تحقیقاتی خویش را آغاز کنید. مدارک گزینه نیاز در این مرحله عبارتند از:

اصل شناسنامه و کارت ملی مشمول

تصویر آخری مدرک تحصیلی یا این که سند پایان دوره

عنوان کتاب یا این که نوشته نوشته شده در پروژه منتخب

رزومه کاری و تحصیلی مشمول

تاییدیه از بنیاد نخبگان نیروهای ملح

چند قطعه عکس

حواستان را جمع نمایید که تا هنگامی که هنوز سرباز نشده‌اید از کل سازمانهایی که پروژه تحقیقاتی ارائه می‌دهند می‌توانید پروژه تعیین نمایید اما به محض این‌که سرویس سربازیتان آغاز شد، صرفا از نهاد حیاتی نظامی که در آن خدمت می‌کنید، می‌توانید پروژه انتخاب کنید.

طرح کسر سرویس سربازی به چه مدل فعالیت‌های علمی و چه اشخاصی تعلق می‌گیرد؟

اگر می‌خواهید از این طرح استعمال کرده و یا آن را به عزیزان و نزدیکان خود پیشنهاد دهید، بایستی بدانید که دریافت کسر خدمت سربازی، از فی مابین مشمولین، تنها برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و فراتر میسر است. دانشجویان حیاتی گواهی پایین‌تر از کارشناسی ارشد تنها اگر در جایگاه نخبگی باشند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. که باید به عضویت بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نیز درآمده باشند. این اشخاص در طول مدت زمان تحصیل یا این که بعد از آن از فارغ‌التحصیلی و حتی در مدتی که مرخصی تحصیلی دارا‌هستند هم می‌توانند شروع به تایپ کردن پروژه تحقیقاتی نمایند و از مزایای چاپ مقاله برای کسری خدمت برخوردتر شوند ولی در صورتی که غایب بودن داشته باشند دیگر هیچ وقت نمی‌توانند از این طرح استفاده کنند. در اینجا ضروری هست اهمیت یک‌سری مضمون‌ بیشتر آشنا شویم.

میزان کسر سرویس سربازی کلیدی چاپ مقاله چقدر است؟

بعد از آنکه پروژه‌های تحقیقاتی را انجام دیتا و به بنیاد نخبگان تحویل دادید، بایستی منتظر تصمیم سازمان‌های تحقیقاتی نیروهای مسلح باشید. در آنجا آنگاه از بازبینی و تحلیل پروژه‌تان، در میان دو تا یازده ماه کسر سرویس به آن تعلق می‌دهند. درصورتیکه دو پروژه هم زمان داشتید؛ بایستی بدانید که حتماً هر دو پروژه را به طور هم‌زمان تمام کرده و به بنیاد نخبگان تحویل دهید.  به جهت دو پروژه ممکن می باشد تا سقف بیست و یک ماه کسر سرویس تعلق گیرد. اگر درصورتی که در صورتیکه در‌صورتی‌که در صورتی‌که موضوعی که تعیین کردید مرتبط با رشته و تخصص خودتان باشد کلیدی اعتنا به کیفیت کارتان ممکن هست تا مقدار قابل توجهی کسر سرویس اخذ نمایید که کسر خدمت بخش اعظم از نُه ماه بایستی در شورای مرکزی بنیاد نخبگان تصمیم‌گیری شود.

کسانی که پروژه‌های سبک را تعیین می‌کنند می‌توانند دو یا این که سه پروژه بردارند اما می بایست بدانند کاسه دو یا این که سه ماه می بایست عمل آماده تحویل باشد، ضمن اینکه به پروژه‌های سبک، کسر خدمتی کمتر از شش ماه تعلق می‌گیرد. نکته قابل دقت دیگری هم در گزینه کسر خدمت سربازی وجود دارد مبنی بر این که می‌توانید از طرز پایان‌نامه‌تان هم مشمول همین طرح شوید. به این صورت که کلیدی ارسال پایان‌نامه خود روی یک سی دی، به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، منتظر می‌مانید تا پایان‌نامه شما را به سازمانی که دارای ارتباط اصلی تخصص و موضوع پایان‌نامه شما باشد؛ ارائه کنند تا در آنجا داوری شود و آن‌گاه از چندین ماه نیز سرانجام ازطریق همان بنیاد نخبگان به شما اعلام می‌شود. معمولا به جهت پایان‌نامه کسر سرویس سربازی کمتر از شش ماه را در حیث می‌گیرند.

چاپ مقاله به جهت دریافت کسر خدمت سربازی چقدر ارتفاع می‌کشد؟

زمانی که مشولین یا این که سربازان بایستی منتظر بمانند تا مکتوب یا مقاله‌شان چاپ شود مختلف بوده و به یک‌سری دلیل بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم.

 1. کم یا زیاد بودن مطالب گنجانده شده در کتاب یا مقاله
 2. در آیتم مکتوب انجام فرآیند اخذ شابک و فیپا، صفحه‌آرایی و طراحی بر روی جلد به زمانه نسبتاً قابل توجهی نیاز دارد
 3. در آیتم کتاب هر چه تیراژ بالاتری خواهش شود، زمانه بیشتری هم برای چاپ طول می‌شد
 4. در آیتم مقالات، ماندن در نوبت چاپ در مجلات متفاوت ارتفاع می‌کشد
 5. چنانچه مقاله isi بوده و در مجله‌ای خارجی به چاپ برسد، دوران بیشتری به جهت چاپ طول می‌کشد
 6. پرداخت هزینه اکثر می‌تواند عملیات چاپ نوشته یا این که مکتوب را تسریع کند.

موسساتی که در فرمان چاپ مقاله و مکتوب یاری می‌کنند، ادعا دارند که می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن اعمال مربوط به چاپ را انحام داده و مثلاً کاسه مدت یک ماه مکتوب یا این که نوشته گزینه حیث را چاپ کنند. اینگونه موسسه ها ابتدا  تمامی هزینه‌ها را برآورد کرده و مدت زمانه تقریبی تا به چاپ رسیدن مقاله یا این که مکتوب را هم اعلام می‌کند و مشمولین اصلی در نظر گرفتن تمامی جوانب، بهترین موسسه چاپ مقاله را تعیین کرده و توصیه چاپ می‌دهند. به این ترتیب هم مدت زمان انتظار برای چاپ نوشته ، کوتاه ‌تر بوده و هم کتاب کلیدی تیراژ و بها مناسب توسط انتشارات حرفه‌ای به دست خوانندگان و مخاطبان کلیدی آن می‌رسد.

نتیجه‌ گیری

چاپ مقاله همیشه و در کلیه اعصار علم و علم و فرهیختگی آیتم ستایش قرار می‌گرفته و در تمام جوامع آگاه تجلیل، تقدیر و ترغیب فرهیختگان به بسط پهنه علمی‌شان جزء اصول حیاتی بوده و هست. در کشور‌ایران هم برای تولید بستری مطلوب در جهت پیشرفت‌های علمی، تسهیلات و مزایایی برای نخبگان و افرادی که به دنبال اخذ مدارج خوب علمی هستند، فراهم شده است. به طور مثال در قوانین و حالت نظام وظیفه به جهت کوتاه شدن زمان خدمت سربازی و بازگزداندن هر چه سریعتر دانشجویان و محققان به صحنه‌های علمی جامعه، شرایطی فراهم شده هست تا بتوانند حساس ارائه پایان‌نامه، مقاله، تألیف کتاب و عمل بر روی انواع پروژه‌های تحقیقاتی مختلف، گوشه ای از عصر خدمت سربازی خود را کاهش داده و زودتر به جامعه تخصصی خویش برگردند.