WhatsApp از ویژگی های پیام های ناپدید شده برخوردار می شود: نحوه استفاده ، معنی آن چیست

توسط: Tech Desk | دهلی نو |

به روز شده: 5 نوامبر 2020 3:08:40 بعد از ظهر

WhatsApp ، پیام های ناپدید شده WhatsApp ، ویژگی پیام WhatsApp ناپدید می شود ، چگونه پیام WhatsApp را ناپدید می کنیم ، پیام WhatsApp در حال ناپدید شدن است ، ویژگی جدید WhatsAppویژگی پیام ناپدید کننده واتس اپ: WhatsApp ویژگی نویسی را برای همه کاربران در این ماه آغاز می کند. (منبع تصویر: WhatsApp)

WhatsApp ویژگی پیام های ناپدیدشده خود را در این برنامه معرفی می کند ، شایعاتی که در مورد آن صحبت می شود. پیام های ناپدید شده دقیقاً جدید نیستند. برنامه هایی مانند Telegram ، Signal ، Wire و Snapchat از قبل چنین گزینه ای را ارائه می دهند. در صورت ناپدید شدن پیام ها ، کاربر می تواند برای یک پیام خاص محدودیت زمانی تعیین کند و پس از آن به طور خودکار از چت ناپدید می شود.

WhatsApp در یک پست وبلاگی گفت: “هدف ما این است که مکالمات در WhatsApp تا آنجا که ممکن است به صورت حضوری نزدیک باشند ، این بدان معناست که آنها نباید برای همیشه دور هم بمانند. به همین دلیل ما از معرفی گزینه استفاده از پیام های ناپدید شده در WhatsApp بسیار هیجان زده هستیم. ” این ویژگی در گپ های فردی و گروهی نیز پخش می شود.

WhatsApp هفت روز محدودیت تعیین می کند که پس از آن پیام های ارسالی به یک چت ناپدید می شوند. این یک گزینه قابل تنظیم برای کاربران نیست ، جایی که پیام ها در برنامه های دیگر مانند تلگرام ، سیگنال و سیم پس از چند ثانیه ، ساعت یا روز ناپدید شوند.

در حالی که در یک چت یک به یک هستید ، هر یک از افراد گزینه خاموش یا روشن کردن پیام های ناپدید شده را دارند ، در گروه ها سرپرستان این کنترل را اعمال می کنند. WhatsApp می گوید این ویژگی در ماه جاری کاربران را در همه جا فراگیر خواهد کرد ، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا این ویژگی را در تنظیمات برنامه خود مشاهده کنید.

با توجه به منطق هفت روزه ، در پست وبلاگ آمده است: . لیست خرید یا آدرس فروشگاهی که چند روز پیش دریافت کرده اید درصورت نیاز به آن وجود خواهد داشت و پس از عدم نیاز از بین می رود. “

چگونه پیام های ناپدید شده را در واتس اپ فعال کنیم؟

چت WhatsApp را در Android یا iOS باز کرده و روی نام مخاطب ضربه بزنید و به دنبال آن تنظیمات پیام های ناپدید شونده را دنبال کنید.

در صورت درخواست ، روی “ادامه” ضربه بزنید و “روشن” را انتخاب کنید.

اگر می خواهید پیام های ناپدید شده را غیرفعال کنید ، به این تنظیمات برگردید و گزینه Off را انتخاب کنید.

برای گپ های گروهی ، حق روشن کردن پیام های ناپدید شده به مدیر خواهد بود. برای روشن کردن ویژگی ، همان مراحل را در گپ گروهی دنبال کنید.

نکاتی که باید در مورد ناپدید شدن پیام ها در WhatsApp به خاطر داشته باشید

وقتی این ویژگی را فعال می کنید ، اگر کاربری در مدت هفت روز WhatsApp را باز نکند ، پیام ها از بین می روند. اما WhatsApp می گوید پیش از پیام ممکن است تا زمان باز شدن WhatsApp همچنان در اعلان ها نمایش داده شود.

وقتی به پیامی پاسخ می دهید ، پیام اولیه نقل می شود. اگر به پیامی در حال ناپدید شدن پاسخ دهید ، متن نقل شده ممکن است پس از هفت روز در گپ باقی بماند.

اگر یک پیام ناپدید شده به یک گپ با پیام های ناپدید شده خاموش ارسال شود ، پیام در گپ ارسال شده از بین نمی رود.

اگر کاربر قبل از ناپدید شدن پیام ، پشتیبان ایجاد کند ، پیام ناپدید شده در نسخه پشتیبان وارد می شود. وقتی کاربر از نسخه پشتیبان تهیه کند پیام های ناپدید شده حذف می شود.

یک بار دیگر یادآوری کنید که برای شخص دیگر امکان ارسال یا اسکرین شات از پیام ناپدید شده و ذخیره آن وجود دارد.

رسانه دریافت شده در WhatsApp به طور خودکار در عکس های شما بارگیری می شود. اگر پیام های ناپدید شده روشن شوند ، رسانه ارسال شده در گپ از بین می رود ، اما اگر بارگیری خودکار روشن باشد ، در تلفن ذخیره می شود.

📣 ایندیان اکسپرس اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار فناوری ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© IE Online Media Services Pvt Ltd