Tripura تصمیم خود را برای بازگشایی مدارس ، کالج ها به دلیل COVID-19 لغو کرد

نوشته شده توسط Debraj Deb | آگارتالا |

1 دسامبر 2020 8:39:54 بعد از ظهر

بازگشایی مدرسه ، تاریخ بازگشایی مدرسه تریپورا ، ویروس کرونا ویروس 2 ، آخرین به روزرسانی ویروس کرونا در هند ، اخبار آموزش و پرورشمدارس تا دستورات بعدی تعطیل می مانند. (عکس اکسپرس توسط Rohit Jain Paras / نمایندگی)

علی رغم اعلام جزئی بازگشایی مدارس و دانشکده ها از اول دسامبر، Tripura این حرکت را لغو کرده و با توجه به آخرین وضعیت همه گیر COVID-19 در این ایالت. در اطلاعیه ای که روز دوشنبه صادر شد ، ساجو وحید ، مدیر آموزش عالی Tripura گفت: تصمیم به بازگشایی کالج ها و م institutionsسسات آموزشی و ورود مجدد حضور فیزیکی در آنها به دلیل عدم دریافت “پاسخ مثبت” از طرف اداره بهداشت و رفاه خانواده لغو شده است.

در اعلامیه قید شده ، این تصمیم تا زمان صدور دستورات بعدی از طرف این بخش همچنان پابرجا خواهد بود.

در صحبت با indianexpress.com ، یک مقام وزارت بهداشت ایالت اعلام کرد که بررسی اخیر بیماری همه گیر علائم مستمر آزمایش مثبت افراد با ویروس را نشان می دهد.

بخوانید | مدارس آسام می توانند کلاسهای عادی خود را از اول ژانویه آغاز کنند

آخرین گزارش از اتاق كنترل COVID-19 حاكی از آن است كه از 32726 مورد آزمایش ویروس ، تاكنون 369 نفر در اثر بیماری همه گیر جان خود را از دست داده اند. از این تعداد ، 31،798 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ها مرخص شده اند.

میزان مثبت COVID تریپورا 20/6 درصد و میزان مرگ و میر 13/1 درصد تخمین زده می شود که هنوز هم یکی از بالاترین ها در منطقه است.

در اوایل این ماه ، اداره آموزش و پرورش پس از بررسی وضعیت همه گیر اعلام کرد که آنها با تصمیم برای بازگشایی کلاس های 10 و 12 برای دانش آموزان در مدارس همراه با دانشکده ها در تلاش برای منظم سازی فعالیت های دانشگاهی متوقف شده از زمان شروع ، ادامه خواهند داد. پاندمی.

برنامه ریزی شده بود که کلاس کار حفظ انبوهی از محدودیت ها و دستورالعمل های اجرایی شده توسط روش استاندارد عملیاتی (SOP) صادر شده توسط وزارت آموزش و پرورش را از سر بگیرد.

از زمان بروز همه گیری در تریپورا در سال جاری ، دولت ایالت خدمات گسترده ای را برای خدمات آموزشی جایگزین از جمله کلاس های آنلاین ، جلسات سخنرانی ضبط شده در کانال های تلویزیونی محلی ، کلاس های رسانه های اجتماعی ، کلاس های پیام کوتاه و غیره ارائه داده است.

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار آموزش و پرورش ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© IE Online Media Services Pvt Ltd