SSC selection post faz VIII: 10 نکته آماده سازی آخرین لحظه برای امتحان آزمون

نوشته شده توسط AglaSem | دهلی نو |

5 نوامبر 2020 1:37:28 بعد از ظهر

SSC 2020این هک های آماده سازی را برای شکستن آزمون SSC دنبال کنید. تصویر نمایشی / gettyimages.in

انتخاب مرحله SSC مرحله 8 2020 SSC: کمیسیون انتخاب کارمندان آماده انجام آزمون مرحله بعد 8 انتخاب SSC از 6 نوامبر به بعد است. SSC قبلاً کارت ورود به مرحله انتخاب مرحله 8 برای آزمون سطح ملی را که قرار است در نوامبر و دسامبر برگزار شود ، منتشر کرده است. گزارش شده است ، SSC از طریق استخدام پس از مرحله 8 ، شامل پست های DEO ، دبیر ، مهندس ارشد ، دستیار علمی و سایر افراد ، 1355 جای خالی را پر خواهد کرد.

برخلاف بسیاری از م institutionsسسات که امسال پس از همه گیری Covid-19 به روشهای آزمایشی آنلاین برای انجام آزمایشات روی آوردند ، آزمون مرحله بعد 8 انتخاب SSC قرار است به عنوان یک آزمون مبتنی بر رایانه در مراکز مناطق مختلف کشور انجام شود. بنابراین ، با داشتن س questionال متشکل از 200 س typeال از نوع MCQ ، داوطلبان می توانند به مقالات س yearال ​​سال قبل مربوط به انتخاب مرحله بعد از مرحله SSC 8 مراجعه کنند. نوع امتیازدهی بخشهایی مانند انگلیسی و آگاهی عمومی که هر کدام دارای 50 نمره است ، به طور معمول دارای امتیازات بالایی در آزمون هستند.

برخی از مهمترین عناوین بخش آگاهی عمومی شامل س includesالات مربوط به ورزش ، تاریخ ، جغرافیا و فرهنگ هند و کشورهای همسایه آن است.

به ویژه برای تجدید نظر در بخش استعداد کمی ، به داوطلبان توصیه می شود مباحث سطح 10 ریاضیات را تمرین کنند. برخی از عناوین معمول شامل سیستم های عددی ، سود و زیان ، اندازه گیری و زمان و کار است. داوطلبان می توانند برای تمرینات مربوطه و همچنین کتابهای اختصاصی جهت آمادگی در آزمونهای SSC به کتابهای درسی NCERT مراجعه کنند.

یکی از مهمترین عناصری که باید در هنگام آماده سازی آخرین لحظه مورد توجه قرار گیرد ، کار در زمینه مدیریت زمان است. طبق الگوی رسمی آزمون ، داوطلبان باید در مدت زمان 60 دقیقه به 100 سوال از نوع MCQ پاسخ دهند. بدیهی است که هرچه تعداد تلاش های خوب بیشتر باشد ، شانس قرار گرفتن در لیست نهایی لیست های شایستگی نهایی آزمون SSC مرحله پس از انتخاب 8 بیشتر است.

به داوطلبان توصیه می شود که یک تایمر یک ساعته تنظیم کرده و سعی در حل تست های آزمایشی و نمونه مقالات برای بهبود سرعت و دقت در آزمون واقعی داشته باشند.

در طی چند روز گذشته ، توصیه نمی شود که موضوع جدیدی را پوشش دهید. در عوض ، نامزدها باید بر اصلاح آنچه قبلاً پوشش داده اند تمرکز کنند. داوطلبان می توانند برای پاکسازی مفاهیم دستور زبان انگلیسی و تمرین های مربوطه به کتاب دستوری انگلیسی دبیرستان رن و مارتین مراجعه کنند. علاوه بر این ، بخش هوش عمومی بر اساس سطح 2 + 10 است که شامل س questionsالاتی در مورد قیاس معنایی و مجموعه ها ، ارقام جاسازی شده ، جهت گیری فضا ، هوش هیجانی ، رمزگشایی-رمزگشایی و غیره است.

از آنجا که نوع و الگوی سوالات متنوع است ، داوطلبان باید در بازنگری در این موضوعات مهم طی چند روز گذشته تمرکز کنند.

استراتژی نامتعارف و در عین حال مفید دیگر مراجعه به کلیدهای پاسخ سال قبل است. در صورت بروز هرگونه سردرگمی در س questionsالات معمول مانند دستور زبان انگلیسی ، آگاهی عمومی ، هوش عمومی و استعدادهای کمی ، نامزدها می توانند به راحتی پاسخ های صحیح را از کلیدهای پاسخ بررسی کنند.

📣 ایندیان اکسپرس اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار مشاغل ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© IE Online Media Services Pvt Ltd