SPPU: حدود 31000 یا 1.75 دانش آموز لاکچری در روز 1 امتحانات عقب مانده را شرکت می کنند

نوشته شده توسط علیفیا خان | پونا |

9 دسامبر 2020 2:21:47 صبح

SPPU: حدود 31000 یا 1.75 دانش آموز لاکچری در روز 1 امتحانات عقب مانده را شرکت می کننداین برای اولین بار است که امتحانات به صورت آنلاین مجزا در حال انجام است که دانش آموزان 1.7 لاک برای آن ثبت نام کرده اند. قبل از شرکت در امتحانات ، در تاریخ 3 دسامبر یک آزمون آزمایشی آنلاین به دانش آموزان ارائه شد تا اطمینان حاصل شود که در امتحانات واقعی هیچگونه کسایی وجود ندارد.

حدود 31،239 دانشجو در امتحانات آنلاین آزمایشی برای موضوعات عقب مانده که روز سه شنبه توسط دانشگاه دانشگاه Savitribai Phule Pune (SPPU) انجام شد ، شرکت کردند.

این برای اولین بار است که امتحانات به صورت آنلاین مجزا در حال انجام است که دانش آموزان 1.7 لاک برای آن ثبت نام کرده اند. قبل از شرکت در امتحانات ، در تاریخ 3 دسامبر یک آزمون آزمایشی آنلاین به دانش آموزان ارائه شد تا اطمینان حاصل شود که در امتحانات واقعی هیچگونه کسایی وجود ندارد.

ماهش کاکاده ، مدیر امتحان و ارزیابی ادعا می کند که هیچ شکایت عمده ای از دانش آموزان در مورد آزمون وجود ندارد. امتحانات عقب مانده برای دانشجویان سال اول تا آخر از 8 تا 23 دسامبر در حال انجام است. دانش آموزانی که می خواهند برای بهبود نمرات خود در یک موضوع خاص ظاهر شوند ، در آزمون بهبود عملکرد که همراه با آزمونهای عقب مانده انجام می شود نیز شرکت می کنند. . امتحان یک ساعته با فرمت MCQ با 60 سوال است.

این اولین آزمون آزمایشی آنلاین است که دانش آموزان باید در طول امتحانات دوربین جلو یا لپ تاپ خود را روشن نگه دارند. دسترسی به سایر برگه ها یا پنجره های مرورگر بسته شده و دانش آموز حداکثر 20 اخطار می گیرد.

مقاله های جذاب  مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان 2022

3000 صفحه مارک برای تجدید نظر

در همین حال ، حتی پس از انتشار صفحات تجدیدنظر شده برای 6000 دانشجو ، مدیریت دانشگاه همچنان از دانشجویان در مورد تجدید نظر در نمرات شکایت می کند. گروه امتحانات اکنون متعهد شده است که برای 3000 دانش آموز دیگر صفحات تجدید نظر شده را منتشر کند.

از نزدیک به 6000 صفحه علامت گذاری شده اصلاح شده ، فقط 2500 صفحه در واقع تغییر داده شده اند زیرا شایسته آن بوده اند. دريافتيم كه دانشجويان غايب بودند ، نمره صفر يا كمي گرفتند. وقتی آنها را ارزیابی کردیم ، فقط علامت هایی را که موارد اصلی بودند ، اصلاح کردیم. ما ردپای دیجیتالی داریم که ثابت می کنیم اکثر دانش آموزان حتی برای امتحانات آنلاین وارد سیستم نشده اند. اما از آنجا که همچنان به دریافت شکایات ادامه می دهیم ، در حال ارزیابی مجدد آنها هستیم. ما اکنون از روش جمع آوری برای رسیدن به نتایج اصلاح شده برای نامزدهایی که از موضوعات جداگانه شکایت کرده اند استفاده خواهیم کرد – حداقل 3000 درخواست از این دست وجود دارد. “

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار آموزش و پرورش ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.