PM Modi به طور مجازی به جلسه پنجاه و یکم IIT-دهلی می پردازد

توسط: میز آموزش | دهلی نو |

به روز شده: 5 نوامبر 2020 4:34:47 بعد از ظهر

دهلی نو ، اخبار آی تی ، فراخوان دهلی نو ، سخنرانی نخست وزیر نارندرا مودی ، اخبار آموزش و پرورشدانشگاه IIT – دهلی. (اکسپرس عکس)

نخست وزیر نارندرا مودی در تاریخ 7 نوامبر در 51 مین اجلاس موسسه فناوری هند (IIT) دهلی سخنرانی می کند. این مراسم در حالت ترکیبی با یک مراسم حضوری فیزیکی با حضور محدود انجام می شود. بیشتر حاضران به صورت آنلاین ملحق می شوند و در دادرسی شرکت می کنند.

وزیر آموزش و پرورش اتحادیه ، Ramesh Pokhriyal ‘Nishank’ و وزیر دولت آموزش و پرورش Sanjay Dhotre مهمانان افتخاری خواهند بود و همچنین آدرس های مجازی ارائه می دهند. حدود 2000 دانشجو مدرک خود را از IIT-دهلی دریافت می کنند. از این تعداد 1146 دانشجو مدرک کارشناسی ارشد و 298 دانشجو مدرک دکترا دریافت می کنند.

بخوانید | PM Modi در جلسه IIT-Guwahati

مدیر IIT-دهلی ضمن خطاب به رسانه ها ، اطلاع داد که IIT-D دیگر هیچ م underسسه ای در مقطع کارشناسی نیست زیرا حدود 60 درصد از کل دانشجویان تحصیل کننده در دانشگاه در حال حاضر در مقطع تحصیلات تکمیلی یا بالاتر تحصیل می کنند. در حال حاضر ، بیش از 10،000 دانشجو در سراسر دوره ها در این موسسه تحصیل می کنند.

برای مراسم سالگرد طلایی ، این موسسه جایزه جدیدی را به نام جایزه فارغ التحصیلان آخرین دهه (GOLD) برای فارغ التحصیلان جوان راه اندازی کرده است. با بیان اینکه بیشتر جوایز آن از طریق جایزه جدید به افرادی که 20 سال و بالاتر در این حرفه بوده اند اعطا می شود ، IIT-دهلی همچنین جشن فارغ التحصیلان جوان تر را می گیرد. امسال دو نفر از فارغ التحصیلان این جایزه را دریافت می کنند ، یعنی پانکاج چادا که در سال 2007 BTech را در رشته مهندسی مکانیک از این موسسه خوانده و اکنون یکی از بنیانگذاران Zomato و Madhouse است. این جایزه طلا همچنین به سانجام گارگ اعطا خواهد شد که در سال 2008 از دانشگاه IIT-دهلی در رشته علوم کامپیوتر و مهندسی BTech تحصیل کرده و اکنون استادیار دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی است.

بخوانید | IIT – دهلی برای راه اندازی مرکز تعالی حقوق و فناوری

این موسسه همچنین پنج جایزه ممتاز فارغ التحصیلان از جمله بنیانگذار و مدیر عامل گروه ، PolicyBazaar.com Yashish Dahiya و بنیانگذار و مدیر عامل Zomato ، Deepinder Goyal را اهدا خواهد کرد. تنها یک جایزه خدمات فارغ التحصیلان برجسته وجود دارد که به ویکرام گوپتا ، بنیانگذار و شریک مدیریت ، IvyCap Ventures ، BTech در مهندسی شیمی ، دسته 1993 اعطا می شود.

📣 ایندیان اکسپرس اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار آموزش ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© IE Online Media Services Pvt Ltd