Netflix StreamFest را از دست داده اید؟ در اینجا فرصتی دیگر برای تماشای Netflix به صورت رایگان وجود دارد

توسط: Tech Desk | دهلی نو |

9 دسامبر 2020 ساعت 2:19:07 بعد از ظهر

نحوه دریافت Netflix به صورت رایگان ، Netflix رایگان ، ثبت نام Netflix ، Streffet Netflix ، نحوه دریافت Netflix رایگان ، Netflix ، Netflix ، برنامه های Netflix ، قیمت برنامه های Netflix ، برنامه های Netflix در هند ، برنامه های Netflix در هند 2019 ، برنامه های اشتراک Netflix ، Netflix برنامه های اشتراک در هند ، قیمت برنامه های اشتراک نتفلیکس در هند ، برنامه های اشتراک ماهانه نتفلیکس ، اخبار نتفلیکس ، اخبار برنامه های نتفلیکسدر اینجا نحوه دریافت Netflix به مدت دو روز رایگان (تصویر نمایندگی)

Netflix پس از دریافت پاسخ ستاره ای ، StreamFest را از 9 دسامبر ساعت 9 صبح تا جمعه 11 دسامبر ساعت 8:59 صبح به مدت دو روز تمدید کرده است. برای بسیاری از کسانی که از 5 دسامبر تا 6 دسامبر به تماشای Netflix به صورت رایگان پرداختند ، سرویس پخش این پیام را نشان داد – “Netflix StreamFest در ظرفیت است” ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که Netflix را به طور رایگان از دست داده یا قادر به تماشای آن نیستید در دو روز ابتدایی ، این فرصتی دیگر برای دسترسی به کاتالوگ کامل بزرگترین سرویس پخش جریانی جهان است.

این تلاش Netflix برای ارائه محتوای خود به مخاطبان بیشتری است که پس از روزهای اولیه مشترک سرویس پخش جریانی نشده اند یا اشتراکی در آن ندارند. در طول StreamFest ، کاربران می توانند محتوای خود را با تعریف استاندارد (SD) پخش کنند. اگر می خواهید از طریق دسک تاپ یا لپ تاپ خود به Netflix دسترسی پیدا کنید ، کافیست “www.netflix.com/in/streamfest” را در مرورگر وب خود تایپ کنید. همچنین می توانید از طریق Android ، دستگاه های iOS و تلویزیون های هوشمند به آن دسترسی داشته باشید.

Netflix در حال حاضر چهار برنامه در هند دارد که می توانید مشترک آنها شوید. طرح تلفن همراه ارزان ترین برنامه ای است که کیفیت SD را با 199 دلار در ماه ارائه می دهد. برنامه بعدی در لیست برنامه Netflix اساسی است که محتوا را با کیفیت SD و HD ارائه می دهد. حتی می توانید از آن در دستگاههای مختلف اما همزمان فقط یک صفحه استفاده کنید. طرح 649 روپیه جریان همزمان روی دو دستگاه را ارائه می دهد در حالی که طرح حق بیمه 799 تومانی چهار صفحه را همزمان در خود جای داده است.

جالب است که ببینید آیا StreamFest تمدید شده منجر به افزایش اشتراک می شود زیرا Netflix با سرویس های اصلی جریان مانند Disney + Hotstar ، Amazon Prime Video ، SonyLIV و دیگران رقابت می کند یا خیر. همچنین ، اگر مدت ها منتظر تماشای فیلم یا سریال خاصی از Netflix هستید ، این دومین فرصت برای تماشای آن به صورت رایگان است.

Express Tech اکنون در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید (Expresstechie @) و از آخرین اخبار فناوری مطلع شوید.

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار فناوری ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© IE Online Media Services Pvt Ltd