Miles Teller: در Top Gun Maverick از صفحه سبز استفاده نمی شود

توسط: PTI | لس آنجلس |

به روز شده: 29 نوامبر 2020 ، ساعت 8:39:55 صبح

مایلز تلرمایلز تلر گفت که ارتش برای او مانند یک “خانواده” است و او کار تصویرگری خدمه در سینما را بسیار جدی می گیرد. (عکس: مایلز تلر / فیس بوک)

مایلز تلر ، بازیگر سینما ، گفته است که فیلم آینده او Top Gun: Maverick از هیچ صفحه سبز استفاده نکرده است و همه شیرین کاری ها و عکس های واقعی انجام شده است.

این فیلم مورد انتظار ، دنباله ای درام اکشن تونی اسکات در سال 1986 با نام Top Gun که تام کروز را به شهرت رساند ، ستاره اکشن هالیوود را در نقش خود به عنوان پیت ‘ماوریک’ میچل تجربه خواهد کرد.

تلر در نقش بردلی “خروس” بردشاو ، پسر غاز ، خلبان کمک ماوریک (با بازی آنتونی ادواردز در نسخه اصلی) بازی می کند ، که محافظت کننده جدید او است. فیلم سینمایی Joseph Kosinski به کارگردانی جوزف کوسینسکی در دنیایی از فناوری هواپیماهای بدون سرنشین اتفاق می افتد و پایان دوره جنگ سگ ها را با بازی کروز به عنوان مربی پرواز به کاوش می پردازد.

تلر در طی مصاحبه ای با مجله مردانه گفت: “در یک فیلم Top Gun صفحه سبز وجود ندارد. هر شلیک ، هر شیرین کاری ، نتیجه کار ، عرق واقعی بود که همه ما در آن وارد کردیم. “

وی افزود: “تولید در طول یک سال کامل بود ، که قطعاً طولانی ترین فیلمبرداری بود که من در آن حضور داشته ام.”

این بازیگر 33 ساله گفت: ارتش برای او مانند “خانواده” است و او کار تصویرگری خدمه در سینما را بسیار جدی می گیرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=g4U4BQW9OEk

“من در یک شهر بسیار کوچک در فلوریدا بزرگ شدم ، و یکی از این مدارس بود که استخدام کنندگان اغلب در آنجا بودند. این راهی نبود که من طی کردم ، اما بسیاری از دوستان نزدیک من به ارتش رفتند. به تصویر کشیدن این اعضای خدمات و دانستن آنچه که آنها قربانی می کنند ، به شما احترام واقعی برای زندگی می گذارد. فکر می کنم این روزها تردیدی بین ارتش فعال و غیرنظامی و همچنین کهنه سربازان وجود ندارد. دلسوزی زیادی نسبت به این اعضای نظامی نیز از بین رفته است ، بنابراین اگر این فیلم بتواند هرکدام از آنها را بازگرداند ، ارزش آن را دارد.

این بازیگر تمجید از ستاره هالیوود تام کروز بود ، گفت که “او همه افراد اطراف خود را بالا می برد”.

“وارد شوید ، می دانید که کار سختی است. همه این افسانه را می دانند و همه اش قانونی است … او چنان به جزییات پرداخته است که نه تنها همه عناصر شغلی خود را می داند ، بلکه می داند در هر بخش ، از لوازم جانبی تا کمد لباس چه می گذرد. او یک ماشین است. “

در بازیگران این فیلم جنیفر کانلی ، جون هام ، گلن پاول ، لوئیس پولمن ، اد هریس و وال کیلمر نیز حضور دارند.

Top Gun: ماوریک قرار است در ژوئیه 2021 در سراسر جهان اکران شود.

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار سرگرمی ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.