I-League 2020-21 برای شروع در 9 ژانویه: AIFF

توسط: PTI | دهلی نو |

7 نوامبر 2020 3:37:39 بعد از ظهر

چهاردهمین دوره مسابقات Hero I-League از 9 ژانویه سال آینده در کلکته آغاز خواهد شد. (تصویر نمایندگی)

فدراسیون فوتبال تمام هند (AIFF) روز شنبه اعلام کرد چهاردهمین دوره مسابقات قهرمان I-League از 9 ژانویه سال آینده در کلکته آغاز خواهد شد. 11 تیم شرکت کننده طبق برنامه باید 14 روز قبل از اولین مسابقه خود وارد حباب ایمنی شوند ، که به زودی اعلام خواهد شد.

به دلیل همه گیری COVID-19 ، دوره قبلی لیگ دسته دوم به طور ناگهانی متوقف شد قبل از اینکه اقدامات فوتبال در هند از طریق مسابقات مقدماتی لیگ I در اکتبر سال جاری از سر گرفته شود.

دولت بنگال غربی و اتحادیه فوتبال هند (IFA) برای سازماندهی موفقیت آمیز مسابقات مقدماتی با AIFF دست به دست شدند.

Sunando Dhar ، مدیر عامل شرکت Leagues ، طرفداران ذینفع را بخاطر “حمایت بی قید و شرط” آنها در برگزاری مسابقات بدون هیچ سر و صدایی ستود.

“ما نمی توانیم به اندازه کافی از دولت بنگال غربی و IFA برای حمایت بی قید و شرط آنها برای میزبانی مسابقات مقدماتی لیگ قهرمانان امسال تشکر کنیم. بدون حمایت آنها ، ما حتی نمی توانستیم به راحتی به میزبانی مسابقات بپردازیم. “

مقدماتی Hero I-League یک تمرین مرحله ای برای نسخه بعدی Hero I-League بود زیرا یک مسابقات طولانی تر و پر چالش از هر جنبه خواهد بود.

دار گفت: “ما” با هم دست در دست هم خواهیم داد تا موفقیت بزرگی کسب کنیم و اطمینان داریم که آن را با موفقیت بیرون خواهیم کشید. “

همه یازده تیم قبل از اینکه به دو گروه مختلف تقسیم شوند ، در اولین بازی لیگ یک بار به مصاف یکدیگر می روند.

شش تیم برتر ، مطابق جدول امتیازات ، برای تصمیم گیری در مورد برنده بار دیگر مقابل هم قرار می گیرند در حالی که 5 تیم دیگر در قالب لیگ یک پا به مصاف یکدیگر می روند.

تیمی با حداکثر امتیاز (امتیاز جمع شده از هر پانزده مسابقه) برنده مسابقات I-League 2020-21 خواهد بود.

این مسابقات با رعایت دستورالعمل های COVID-19 منتشر شده توسط وزارت بهداشت اتحادیه برگزار می شود و هیچ تماشاگری در طول بازی اجازه ورود به داخل استادیوم را نخواهد داشت.

مسابقات در 1Sports به صورت زنده پخش می شود.

📣 ایندیان اکسپرس اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار ورزشی ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.