Diljit Dosanjh ، Ammy Virk و دیگران با کشاورزان معترض همبستگی نشان می دهند

نوشته شده توسط پریانکا شارما | بمبئی |

1 دسامبر 2020 2:37:04 بعد از ظهر

Diljit DosanjhDiljit Dosanjh از اعتراض کشاورزان حمایت می کند. (عکسها: یاسمین دالیوال و دیلجیت دوسانجه / اینستاگرام)

ستارگان پنجابی ، Diljit Dosanjh ، Ammy Virk ، Guru Randhawa و Honey Singh در میان دیگران در پشت کشاورزان معترض به سه قانون مزرعه تجمع کردند.

تحصن های مسالمت آمیز کشاورزان ، عمدتاً از پنجاب و هاریانا ، امروز برای ششمین روز متوالی در مرزهای سینگو و تکری ادامه داشت ، در حالی که تعداد معترضین در مرز قاضی پور متلاشی شده بود.

چندین هنرمند پنجابی مرتباً در مورد اعتراضات در شبکه های اجتماعی پست می گذارند ، حتی از دولت می خواهند که به نگرانی های کشاورزان گوش فرا دهد.

“Diljit Dosanjh” در کنار کاریکاتوری از کشاورزان معترض که پلاکاردهایی با همان متن در دست داشتند ، در توییتر خود نوشت: “ما کشاورز هستیم ، ما تروریست نیستیم.” توئیت دلجیت در پی ادعاها و القائاتی بود که توسط مخالفان اعتراضات علیه کشاورزان عنوان شده بود.

آمی ویرک ، خواننده ، خواننده ، به زبان پنجابی ، از طرفداران خود درخواست کرد که توییت کنند و پیام همبستگی را با کشاورزان در میان بگذارند و نوشتند که هر توییت و بازتوییت به حساب می آید.

درخواست تجدیدنظر مشابهی دو روز پیش توسط Guru Randhawa ، نوازنده موسیقی ، از طریق یک پست اینستاگرامی انجام شد.

همچنین بخوانید | به روزرسانی های زنده معترض کشاورزان

خواننده رپ هانی سینگ در حال ارسال تصاویر از کشاورزان بوده است. در عنوان یکی از عکسها عنوان شده بود: “دعای من با کشاورزان Waheguru Meher karan !!”

Gippy Grewal ، بازیگر موسیقی ، ویدئویی از همکار خود Gurpreet Ghuggi را منتشر کرد که از کشاورزان معترض درخواست می کند تحریک نشوند و به طور مسالمت آمیز اعتراض خود را ادامه دهند.

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار سرگرمی ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© IE Online Media Services Pvt Ltd