103 مدرسه ابتدایی منتقل شدند: بیش از 50 معلم از عضویت در هیئت مدیره AMC انصراف می دهند

نوشته شده توسط Ritu Sharma | احمدآباد |

10 دسامبر 2020 ساعت 5:24:13 صبح

AMC Schookls ، معلمان مدرسه AMC ، معلمان از عضویت در AMC خودداری می کنند ، معلمان از عضویت در نام تجاری AMC ، اخبار گجرات ، اخبار اکسپرس هند خودداری می کنندپس از تحدید حدود 2006 ، داسکروی و شهر احمدآباد تالوکا پنچایات در منطقه احمدآباد با AMC ادغام شدند.

بیش از 50 نفر از 990 معلم دولتی از 103 مدرسه ابتدایی که اخیراً به تأسیس شهرداری احمدآباد (AMC) منتقل شده اند پس از نزدیک به 15 سال تأخیر ، عضویت در هیئت مدیره مدارس شرکت را ترجیح داده اند.

معلمان ، از جمله برخی از مدیران ، کم کاری در استفاده از حقوق بازنشستگی ، ارسال پست های دور و چند سال سابقه خدمت را از جمله دلایل انتخاب عدم عضویت در هیئت مدیره مدرسه AMC و ادامه فعالیت در بخش پنچایات منطقه عنوان کرده اند.

چاندراکانت راوال (54) ، معلم مدرسه ابتدایی دولت در منطقه ثالتج در شهر احمدآباد ، از جمله معلمانی بود که پس از انتقال مدرسه از پنچایات منطقه ، از عضویت در هیئت مدرسه AMC خودداری کرد.

“من فقط پنج سال خدمت مانده ام. پس از بازنشستگی ، برای دریافت مستمری ابتدا باید از یک بخش به دیگری اداره شوم ، که این نیز به تفکیک ادارات منطقه و شرکتها براساس سنوات خدمت من تحت این دو محاسبه می شود. همچنین ، برای هر مسئله دیگری که مربوط به حقوق بازنشستگی است ، من باید هر بار به دو بخش مراجعه کنم ، “راوال گفت. او از Thaltej به لیلاپور منتقل شده است ، جایی که او به مدت هشت سال در یک مدرسه ابتدایی دولتی زیر نظر پنچایات منطقه تدریس کرد.

معلم دیگری به نام كونجلبن ماندالیا (43 ساله) ، كه در هفت سال گذشته در بهاداج مستقر بوده است ، می گوید در صورت عضویت در هیئت مدیره شهرداری شهرداری ، وی به مدرسه ای در سنند كه حدود 50 كیلومتر از پست فعلی خود است منتقل می شود. “از آنجا که من یک فرزند دارم ، توانایی پرداخت اینقدر وقت در رفت و آمد را ندارم. همچنین مسافت به بار مالی من اضافه می کرد. “

مقاله های جذاب  بازیگران "ماتریکس 4" ، گروه میزبان گروهی که به عنوان فیلمبرداری برای دور زدن قوانین Covid در آلمان مبدل شده است: گزارش

پس از تحدید حدود 2006 ، داسکروی و شهر احمدآباد تالوکا پنچایات در منطقه احمدآباد با AMC ادغام شدند. در آن سال پنچایات دهکده چاندخدا و موترا در منطقه گاندیناگر نیز در محدوده AMC ادغام شدند. در حالی که AMC کلیه وظایف مدنی دیگر را به عهده گرفت ، هنوز 45 مدرسه تحت تالوكا پنچایات شهر احمدآباد ، 50 مدرسه در داسكروای تالوكا پنچایات و هشت مدرسه در منطقه گاندیناگر پنچایات تحت صلاحیت خود قرار نداشت. در 7 آگوست ، دولت ایالت ، از طریق ابلاغیه ای ، دستور داد 103 مدرسه ابتدایی دولت و 990 معلم آن با AMC ادغام شوند. مقامات گفتند که انتقال به دلیل همه گیری Covid-19 بیشتر به تأخیر افتاد و فقط در ماه گذشته اجرا شد.

منابع گفتند که به دلیل اختلافات اداری و مالی در طول این 15 سال – از سال 2006 که ادغام اعلام شد و سال 2020 هنگامی که آن اجرا شد – نه تنها معلمان این 103 مدرسه منتظر انتقال بودند بلکه نزدیک به 34000 دانش آموز نیز از زیرساخت ها و سایر امکانات محروم بودند. .

“اگر معلمی 30 سال در مدرسه پنچایات منطقه و پنج سال یا حتی چند ماه دیگر در مدرسه شركت شهرداری خدمت كرده باشد ، حقوق بازنشستگی وی براساس دوره خدمت محاسبه می شود و توسط دو بخش خزانه داری جداگانه پرداخت می شود. . بعد از بازنشستگی ، معلمان این مسئله را یک دردسر و یک کار غیر ضروری می دانند. ”

در حالی که دولت ایالت در این مورد مطلع شده و هر از چند گاهی آن را یادآوری می کرد ، درخواستهای تجدید نظر در این سیاست بی توجه ماند. LD Desai ، مدیر اداری هیئت مدیره AMC ، با این حال ، “روند بازنگری این سیاست ادامه دارد اما هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است.”

مقاله های جذاب  ناجی بارباربری کاشانی اتوبار کاشانی ۴۴۸۶۲۸۹۹باربری تهران حمل اثاثیه منزل

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار آموزش و پرورش ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.

© هند اکسپرس (P) با مسئولیت محدود