,اخبار روز" />سعی میکردم همون تمرینات رو با روشای کوتاه که بلد بودم هم حل کنم. اما سه دستۀ اول که به احتمال زیاد شما هم جزو یکی از این دسته ها هستید چاره و راه حل چیست؟ اما پیشنهاد میکنم که بعد از مطالعه این مقاله حتما مقاله مربوط به اینکه کدام آزمون آزمایشی را انتخاب کنیم را بخوانید. تاکید مجدد دارم. امتحان نهایی به آن صورت که فکر میکنید اصلا سخت نیست و تنها با مطالعه کتاب درسی و حل سوالات سال های گذشته به تسلط مورد نیاز قطعا دست پیدا خواهید کرد و نحوه مطالعه امتحان نهایی فقط همین قدر است اما این که چگونه در امتحان نهایی 20 بگیریم به اندازه تلاش بستگی دارد که چقدر تلاش میکنید و تمرین. خب حجم زیادی از درس ها از کتاب های سال دوازدهم طرح میشود و زمان امتحان نهایی دوزادهم بهترین فرصت برای جمع بندی این مطالب است. یک داوطلب کنکوری که از ماه ها قبل برای کنکور در حال آماده سازی خود بوده و حجم انبوهی از تست ها را حل کرده باشد ، سؤالات امتحان نهایی برای او عین آب خوردن میباشد. در آخر هم یک یا دو نمونه سؤال نهایی حل میکردم.

در فروشگاه حرف اخر منابعی وجود دارد که فقط به آموزش امتحان نهایی و حل سوالات اختصاص دارد و آن ها را میتوانید در فروشگاه حرف آخر مشاهده کنید و اطلاعات چگونه دندانپزشکی قبول شوم مربوطه را بخوانید. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که با سؤال ( امتحان نهایی دوزادهم رو بخونم یا کنکور ) مواجه هستید این مقاله دوای درد شما میباشد که در سایت حرف اخر و توسط بنده شایان مامندی رتبه 958 کنکور در اختیارتان قرار خواهیم داد. داوطلبانی که طرز فکر دستۀ اول را دارند ولی در انتها به یاد میآورند که امتحان نهایی دوزادهم از سال بعد در کنکور تاثیر مستقیم دارد و اگر امسال نتوانند قبول شوند سال دیگر نمرۀ امتحان نهایی دوزادهم به آنها ضربۀ جبران ناپذیری وارد اینجا میکنند. خب بریم شروع کنیم توچند مرحله تجربه ای که خودم به عنوان رتبه برتر داشتم ( یکی از افتخاراتمم قبولی تو همون سال اول کنکوره!!!) در اختیارتون قرار بدم. این دسته اصلا در فاز کنکور نیستند و فقط قبولی با نمرۀ 10 در امتحانات را میخواهند که در مورد این دسته حرفی نخواهیم زد.

مقاله های جذاب  نخست وزیر مودی: هند به "یک ملت ، یک انتخابات" نیاز دارد

یعنی هم خواهان نتیجۀ خوب در امتحانات نهایی هستند و هم میخواهند در کنکور نتیجۀ مطلوبی را کسب کنند. چگونه هم امتحان نهایی دوزادهم را بخوانیم و هم کنکور؟ در ایام امتحان نهایی دوزادهم با چهار دسته داوطلب مواجه هستیم. همگی اعصابی خورد و توام با استرس دارند و نمیدانند در این ایام برای امتحان نهایی دوزادهم درس بخوانند یا برای کنکور. منظور از عدالت آموزشی این است که داوطلبی که در یکی از روستاهای محروم کشور درس میخواند و هر چهار درس اختصاصی یعنی ریاضی فیزیک و شیمی و زیست را به دلیل کمبود امکانات فقط یک نفر برای او تدریس میکند باید با دانش آموز یکی از بهترین مدارس ایران در شرایط متعادلی رقابت کند. توصیه من به عنوان یکی از مشاورین حرف آخر به شما این است که تمامی تمارین آخر فصل یا آخر هر درس را مو به مو تحلیل و بررسی کنید و مطمئن باشید سوالات نهایی خارج از این آموزش پایه نهم تمرینات نخواهد بود.

به عنوان مثال برای امتحان نهایی فیزیک اولین قدم اودم تمرینات آخر هر فصل رو کامل حل کردم. یادش بخیر همیشه میگفتم کسی که برای کنکور خونده باشه و اون تستای وحشتناک رو حل کرده باشه باید سؤالات نهایی رو روی هوا قورت بده! اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای استفاده از این فرصت بی نظیر همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند. همچنین سؤالات امتحان نهایی از لحاظ زمان پاسخگویی و همچنین سختی سؤالات ده مرتبه از سؤالات کنکور آسان تر میباشند. داوطلبانی که میگویند نهایی به در ما نمیخورد و مهم کنکور است ، زمانی که باید به امتحان نهایی دوزادهم اختصاص داده شود را صرف جمع بندی برای کنکور میکنیم.

مقاله های جذاب  این هدرز انجین ارتز چطوریه ؟

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مینا قجر معلم پایه اول ابتدایی اجی مجی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.