پسر پنجاب CM در پرونده FEMA نتواند قبل از ED ظاهر شود ، به آزمون Covid استناد می کند

توسط: سرویس خبر اکسپرس | جلاندار |

7 نوامبر 2020 12:33:34 صبح

پسر پنجاب CM ، کاوشگر ED ، پرونده FEMA ، آزمایش Covid ، Amarinder Singh ، Raninder Singh ، اخبار Chandigarh ، اخبار پنجاب ، اخبار اکسپرس هندرانندر سینگ

پسر عماریندر سینگ ، رئیس ارشد پنجاب ، رانیندر سینگ ، در پرونده نقض قانون مدیریت ارز خارجی ، روز جمعه در دفتر اجرای آن در جلاندار ظاهر نشد. وکیل و سخنگوی کنگره وی ، جیویر شرگیل ، گفت که رانیندر خلوص دارد ، بنابراین ، او نمی تواند به دلایل بهداشتی در ED حضور یابد.

“مشتری من رانندر سینگ از تب ، سرما و سرفه رنج می برد. وی نمونه ای برای آزمایش RT-PCR Covid آورده است که گزارش آن منتظر است. پزشکان او را برای یک قرنطینه 14 روزه توصیه کردند. با توجه به ایمنی همه ، مشتری من به تعویق انداخته است ، “گفت Shergill.

منابع ED گفتند که آنها پس از انتظار گزارش آزمایش Covid ، احضارهای جدید را صادر می کنند.

احضار ED مربوط به پرونده ای است که توسط آژانس تحت قانون مدیریت ارز (FEMA) در رابطه با ادعای تصرف دارایی های نامشخص در خارج از کشور ثبت شده است.

از Raninder در سال 2016 توسط ED مورد سال قرار گرفت و از او خواسته شد که ادعا کند که بودجه به سوئیس و ایجاد اعتماد علاوه بر چند شرکت تابعه در جزایر ویرجین انگلیس توضیح داده شده است. وی هرگونه تخلف را انکار کرده است.

اخیراً ، دبیرکل کمیته کنگره تمام هند (AICC) و مسئول امور حزب ، هریش راوات ، زمان احضار به وی را زیر سوال برده بود.

احضار ED نمی تواند صدای عماریندر سینگ را سرکوب کند. کاپیتان عماریندر سینگ صدای پنجاب و کشاورزان کشور است. فقط به زمان احضار ED نگاه کنید. اگر صدای خود را بلند کنید ، ED ، مالیات بر درآمد ، CBI دنبال شما خواهد بود. آیا این یک پیام نیست؟ ” او اخیراً راوات را توییت کرده بود.

وزیر ارشد پنجاب ، عماریندر سینگ ، از دولت به رهبری BJP در مرکز به دلیل سه مورد بحث برانگیز قانون مزرعه که اخیراً توسط این مرکز تصویب شده بود ، انتقاد می کرد.

📣 ایندیان اکسپرس اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار چندیگره ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.