حدود 31000 یا 1.7 لک دانش آموز SPPU در روز 1 امتحانات عقب مانده را انجام می دهند

نوشته شده توسط علیفیا خان | پونا |

9 دسامبر 2020 9:45:52 صبح

CTET 2020آزمون های معوق برای دانشجویان سال اول تا آخر از 8 تا 23 دسامبر در حال انجام است.

حدود 31،239 دانشجو در امتحانات آنلاین آزمایشی برای موضوعات عقب مانده که روز سه شنبه توسط دانشگاه دانشگاه Savitribai Phule Pune (SPPU) انجام شد ، شرکت کردند.

قبل از شرکت در امتحانات ، در تاریخ 3 دسامبر یک آزمون آزمایشی آنلاین به دانش آموزان ارائه شد تا اطمینان حاصل شود که در امتحانات واقعی هیچگونه کسایی وجود ندارد.

ماهش کاکاده ، مدیر امتحان و ارزیابی ادعا می کند که هیچ شکایت عمده ای از دانش آموزان در مورد آزمون وجود ندارد. آزمون های معوق برای دانشجویان سال اول تا آخر از 8 تا 23 دسامبر در حال انجام است.

دانش آموزانی که می خواهند برای بهبود نمرات خود در یک موضوع خاص ظاهر شوند ، در آزمون بهبود عملکرد نیز شرکت می کنند که همراه با امتحانات عقب مانده انجام می شود. امتحان یک ساعته با فرمت MCQ با 60 سوال است.

این اولین آزمون آزمایشی آنلاین است که دانش آموزان باید در طول امتحانات دوربین جلو یا لپ تاپ خود را روشن نگه دارند. دسترسی به سایر برگه ها یا پنجره های مرورگر بسته شده و دانش آموز حداکثر 20 اخطار می گیرد.

3000 صفحه مارک برای تجدید نظر

در همین حال ، حتی پس از انتشار برگه های اصلاح شده علامت برای 6000 دانشجو ، این دانشگاه همچنان از دانشجویان در مورد تجدید نظر در نمرات شکایت می کند. گروه امتحانات هم اکنون متعهد شده است که برگهای علامت تجدید نظر شده را برای 3000 دانش آموز دیگر منتشر کند.

از نزدیک به 6000 برگ علامت تجدید نظر شده ، فقط 2500 برگ تغییر کردند ، زیرا شایسته آن بودند. دريافتيم كه دانشجويان غايب بودند ، نمره صفر يا كمي گرفتند. وقتی آنها را ارزیابی کردیم ، فقط علامت هایی را که موارد اصلی بودند ، اصلاح کردیم. ما ردپای دیجیتالی داریم که ثابت می کنیم اکثر دانش آموزان حتی برای امتحانات آنلاین وارد سیستم نشده اند. اما از آنجا که همچنان به دریافت شکایات ادامه می دهیم ، در حال ارزیابی مجدد آنها هستیم. ما اکنون از روش کل برای دستیابی به نتایج اصلاح شده برای نامزدهایی که از موضوعات مختلف شکایت کرده اند استفاده خواهیم کرد – حداقل 3000 درخواست از این دست وجود دارد. “

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار آموزش و پرورش ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.