جواب این سوال خیر است

جی پی اس همراه کوچک دارای یک باتری با حجم 800 میلیآمپر است و با بکار بردن بهترین تکنولوژی ممکن در تولید و ساخت آن، بهراحتی بین 7 تا 10 روز میتوان از دستگاه استفاده کرد. اگر نگران گم شدن حیوانات اهلی خود هستید، بهترین راهکار متصل نمودن ردیاب جی پی اس به حیوان خانگی است که تا هر موقع بخواهید موقعیت آن را بیابید.پشت این ردیاب یک عدد سیم کارت نصب می شود که حتی در مکان های بسته که دریافت امواج جی پی اس مقدور نباشد، از طریق سیستم LBS موقیعت حیوان خانگی برای شما ارسال نماید.این ردیاب توسط قلاب مخصوص خود به دور گردن حیوانات اهلی وصل شده و موقیعت لحظه ای حیوان خانگی به شما بر روی نقشه داده می شود.

سگ و گربه به ما کمک میکند تا در زمان خروج حیوانات از خانه دیگر نگران گم یا دزدیده شدن آنها نباشیم. ردیاب حیوانات دارای ابعاد کوچک، سبک و قابل حمل است و به راحتی به قلاده حیوان نصب می شود. ردیاب جی پی اس حیوانات خانگی ضد آب TKstar مدل GL-160 دارای گردنبند مخصوص حیوانات است و با وزن سبک و ابعاد کوچکی که دارد باعث اذیت حیوان نمیشود. ردیاب حیوانات خانگی یکی از سبک ترین و کوچک ترین انواع از موقعیت یاب هاست که صاحبان حیوانات می توانند از آن استفاده کنند. برای مثال برخی محققین نیاز به اطلاع از موقعیت مکانی حیوانات وحشی در دست بررسی دارند و از طرفی قصد دارند وضعیت زندگی حیوان را در محیط وحش همواره رصد کنند.

اگر هم اکنون شما صاحب یک حیوان خانگی هستید می دانید که نگهداری و مراقبت از یک موجود زنده هم زیبا و هم نگران کننده و بسیار سخت است و برای آن که به خوبی از عهده ی این مسئولیت برآیید باید اصولی را رعایت نمایید. علاوه بر امکان ردیابی دقیق، با استفاده از جی پی اس حیوانات GK130 می توانید صدای محیط را هم شنود کنید. 2. ردیابی با استفاده از ماهواره جی پی اس که در تمام نقاط دنیا بدون محدودیت مکانی موقعیت را دریافت و با استفاده از سیم کارت به صاحب حیوان ارسال می ردیاب حیوانات خانگی هارمن مدل do10 کند .

در مقایسه با قیمت بسیار زیاد دام ها ، قیمت ردیاب دام بسیار پایین می باشد. با کمک این ابزار به راحتی می توان امنیت حیوانات خانگی را تامین کرده و بدون هیچ گونه نگرانی آن ها را در منزل تنها گذاشت. به سادگی میتوان چندین ناحیه مجاز و غیر مجاز تعیین کرد و با دور و نزدیک شدن ردیاب نسبت به این مناطق، از آن آگاه شد. مدل دوم ردیاب سگ و ردیاب گربه ، ردیاب رایج قلاده ای حیوانات است که براحتی به دور گردن سگ و گربه نصب شده و با هر بار شارژ کردن حدود 3 روز میتوانید از ردیاب قلاده ای گربه استفاده نمایید.