به نظر می رسید که تمام روز ادامه دارد: نرخ بالای آهسته در هند و استرالیا ODI اول نگرانی هایی را ایجاد می کند

توسط: AP | سیدنی |

به روز شده: 28 نوامبر 2020 ، 1:03:32 بعد از ظهر

مایانک آگروال هند برای دویدن ، دیوید وارنر استرالیایی را در زمین کریکت سیدنی قرار داد. (AP)

اولین مسابقه بین المللی یک روزه بین استرالیا و هند در ساعت 11:09 بعد از ظهر به وقت محلی جمعه ، تقریباً یک ساعت پس از زمان برنامه ریزی شده برای پایان کار به پایان رسید. بسیار شبیه کریکت حرکت آهسته بود.

استیو اسمیت ، بازیکن مسابقه ، پس از پیروزی 66 استرالیا در استرالیا در مسابقات کریکت سیدنی گفت: “این احساس می شد که کل روز گذشته ، این طولانی ترین 50 پرنده در این زمینه بوده است.” اسمیت 105 بار از 107 توپ را به ثمر رساند ، در حالی که کاپیتان آرون فینچ 114 دوش را اضافه کرد.

تیم هند ویرات کوهلی و اکثر مبتدیان استرالیا اخیراً در لیگ برتر هند شرکت کردند و سپس دو هفته در قرنطینه هتل بودند.

از طرف مقامات بهداشتی ایالت به بازیکنان اجازه داده شد که طی دو هفته یک بار در روز تمرین کنند ، اما در غیر این صورت در اتاقهای هتل خود حبس شدند.

سستی و سستی ممکن است بخشی از این مشکل باشد ، می گوید آدام زامپا ، که 4 برد برای 54 دور اجرا کرد تا در سری سه مسابقه استرالیا را 1-0 صعود کند.

زامپا گفت: “از نظر بینندگان ، بهترین حالت برای بازی نیست.” “این قطعاً بهبود خواهد یافت. امیدوارم بعد از بیرون آوردن آن تار عنکبوت و پیمودن این مایل ها در پاها ، در دو بازی بعدی شدت بیشتری ببینید. “

مقاله های جذاب  گجرات: موارد اضطراری در دیوالی 24 درصد افزایش می یابد

مسابقه بعدی یکشنبه است ، همچنین در SCG ، با سومین مسابقه که روز چهارشنبه در کانبرا برگزار می شود.

شورای بین المللی کریکت در سال گذشته قوانین خود را تغییر داد ، اطمینان حاصل کرد که دیگر به ناخدایان امتیاز ناچیز اعطا نمی شود و برای نرخ کندی در معرض تعلیق است.

داوران مسابقه اکنون قدرت جریمه کل تیم ها را دارند ، همان اتفاقی است که هند در سه بازی متوالی در اوایل سال جاری در تور نیوزلند رخ داد.

شین وارن ، در مورد مسابقه Fox Sports در طول مسابقه ، اظهار داشت: “نرخ بیش از حد در تمام اشکال بازی در کمترین حد تاریخ است. . . آنها (ICC) باید سخت سقوط کنند. “

استرالیا می تواند در بازی روز یکشنبه مارکوس استوینیس را که همه کاره است ، نداشته باشد. وی در جریان بازی هفتم زمین را ترک کرد و دیگر برنگشت و اسکن های پیگیری یک کشیدگی جانبی درجه پایین را نشان داد.

زامپا گفت: “او یک سلاح کاملا بزرگ در تیم ما است ، بنابراین اگر او نتواند بازی کند ناامید کننده خواهد بود.”

📣 Indian Express اکنون در تلگرام است. برای پیوستن به کانال ما (indianexpress) اینجا را کلیک کنید و با آخرین عناوین به روز شوید

برای دریافت آخرین اخبار ورزشی ، برنامه Indian Express را بارگیری کنید.